Collection: Food

See How It Works for important information on ordering. Contact Us for any questions and suggestions!

- $25 order minimum

- scheduled pick ups on Thursdays/Fridays/Saturdays

16 products
  • Cinnamon Bun
    Regular price
    $4.00
    Sale price
    $4.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Take & Bake Cookie Dough
    Regular price
    from $5.00
    Sale price
    from $5.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Brownie (GF)
    Regular price
    $4.00
    Sale price
    $4.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Pancake Breakfast Experience
    Regular price
    $30.00
    Sale price
    $30.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Beyond Meat Burger Patties, 2-Pack
    Regular price
    $7.25
    Sale price
    $7.25
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Chocolate Chip Cookie
    Regular price
    from $7.50
    Sale price
    from $7.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Gardein Breakfast Patties, 4-Pack
    Regular price
    $6.25
    Sale price
    $6.25
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Maple Syrup
    Regular price
    $6.00
    Sale price
    $6.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Cliff Energy Bars - Peanut Butter
    Regular price
    $2.00
    Sale price
    $2.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Zengarry Cashew Cheeze
    Regular price
    $8.50
    Sale price
    $8.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Nacho Movie Night
    Regular price
    $35.00
    Sale price
    $35.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Canned Corn
    Regular price
    $2.00
    Sale price
    $2.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Chocolate Chip Banana Bread Loaf
    Regular price
    $14.00
    Sale price
    $14.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Cinnamon Sugar
    Regular price
    $2.00
    Sale price
    $2.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Strawberry Jam
    Regular price
    from $3.00
    Sale price
    from $3.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Salsa
    Regular price
    $8.75
    Sale price
    $8.75
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out